Реч директора

Издвајамо...

Били смо на пројекцији филма "Santa Maria della Salute"

Ученици Гимназије „Лаза Костић“ у пратњи одељењских старешина и предметних наставника су у уторак, 31. јануара 2017. године, од 13.00 часова, гледали пројекцију филма Santa Maria della Salute у биоскопу „Arena Cineplex“. Овај играни филм, у режији и по сценарију Здравка Шотре, прати живот чувеног српског песника из доба романтизма, Лазе Костића, по којем је названа наша гимназија. Пројекцију су гледала 142 ученика из одељења 1-2, 1-6, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-4 и 3-5.

Ученике су пратили и са њима заједнички уживали у пројекцији филма, наставници Татјана Церовић, организатор посете и одељ. старешина, Мајда Глигорић, одељ. старешина, Милорад Иванчевић, одељ. старешина, Маја Бегојевић, одељ. старешина, Зорица Кокаи, одељ. старешина, Јелена Тодоровић, одељ. старешина, Зорица Дубовина, одељ. старешина, Милица Ђукић Аврамовић, предметни наставник, Светлана Мандић Атлас, предметни наставник,Мелита Ћоћкало Хроњец, предметни наставник.