На Републичком такмичењу из руског језика, одржаном у Београду 9. маја 2026. године, наша ученица Александра Жаркова (III5) освојила је велико 1. место!
Запажене резултате оствариле су и ученице:
- Викторија Переславцева (II1) — 4. место
- Ана Бурдина (II1) — 5. место
- Маја Перелигина (III5) — 7. место

Поносни смо на изузетан успех наших ученица и њихове менторке, професорке Сање Пушић!
Честитамо!
